Streetka

8 roků 3 dní zpět - 8 roků 3 dní zpět #1145 od Luboš

  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT

  • Příspěvky: 283
  • Karma: 5
  • Přijato poděkování: 48

  • Pohlaví: Muž
  • Narození: 29 kvě 1952
  • Streetka vytvořil uživatel Luboš
    Vlákno s technickou poradnou ještě založené nemáme, tak svůj dotaz zatím umístím sem.
    Na hadráku mám svíčky Bosch Platinum Ir a najel jsem s nimi cca 20.000 km. Mám dojem, že spotřeba plynu lehce narostla. Buďto jezdím čím dál víc jako dobytek :) nebo si svíčky žádají o výměnu. Máte někdo představu, jakou životnost má mít tento typ svíček při provozu na LPG?

    Ford Streetka
    Ford KA (vyměněn se sousedem za žebřík)
    Ford Sierra (už jen ve vzpomínkách)

    Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

    8 roků 3 dní zpět #1185 od povadi

    • Pokročilý
    • Pokročilý
    • Od 8.00-20.00hod. jsem na telefonu:774885615

  • Příspěvky: 79
  • Karma: 3
  • Přijato poděkování: 22

  • Pohlaví: Muž
  • Narození: 17 srp 1976
  • Odpověděl povadi pro téma Streetka

    Luboš napsal: Vlákno s technickou poradnou ještě založené nemáme, tak svůj dotaz zatím umístím sem.
    Na hadráku mám svíčky Bosch Platinum Ir a najel jsem s nimi cca 20.000 km. Mám dojem, že spotřeba plynu lehce narostla. Buďto jezdím čím dál víc jako dobytek :) nebo si svíčky žádají o výměnu. Máte někdo představu, jakou životnost má mít tento typ svíček při provozu na LPG?


    Ahoj Luboši,

    navážu na svoji práci z eu-čka a pokusím se odpovědět. Na plynu by se měli svíčky správně měnit dle rozpisu pro danou svíčku. A to: 10 000, 15 000, 30 000km
    Ale z praxe vím, že jsem je lidem měnil po 10 000km a byl klid. Protože ani ty co mají vydržet 30 000 to někdy prostě nevydrží, dost to záleží na tom v jakém provozu se vozidlo pohybuje... II_1

    Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

    8 roků 2 dní zpět - 8 roků 2 dní zpět #1252 od Luboš

    • VIP EXPERT
    • VIP EXPERT

  • Příspěvky: 283
  • Karma: 5
  • Přijato poděkování: 48

  • Pohlaví: Muž
  • Narození: 29 kvě 1952
  • Odpověděl Luboš pro téma Streetka
    Díky Libore za reakci. Vím, že s Ty a Tomáš jste na EU byli nejkovanějšími technickými poradci. Tomáš tam zůstal "viset", tak že teď jsi v tom tady na fóru zůstal sám ;) ...
    Problém je, že tuto informaci (rozpis max. doporučené kilometráže) prodejci neuvádějí, resp. ti, kteří nabízejí typ Bosch BO 0242236574 to v parametrech nemají. Nicméně, 20.000 km je už poměrně dost s přihlédnutím k faktu, že jsem je nenajezdil, ale naskákal tzv. "okolo komína" :) - mnoho studených startů v poměru k ujetým km. Vyměním je.

    Ford Streetka
    Ford KA (vyměněn se sousedem za žebřík)
    Ford Sierra (už jen ve vzpomínkách)

    Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.