Ford Kuga - sleva na dlouhodobý pronájem pro členy

5 roků 3 měsíců zpět - 5 roků 3 měsíců zpět #7385 od Faust54

  • Administrator
  • Administrator
  • Fiesta ST180

  • Příspěvky: 324
  • Karma: 5
  • Přijato poděkování: 84

  • Pohlaví: Muž
  • Narození: 30 led 1988
  • Čau Forďáci!

    Povedlo se mi pro vás dojednat přes jednoho člena pěknou slevičku br((

    V Drivetu nabízí dlouhodobý pronájem nových vozů, je to něco jako operativní leasing, ale výhodou je, že vás nečeká žádný složitý proces skórování a autem můžeme jezdit už za 3 dny, k vyřízení vám stačí jen 2 doklady.

    Oproti operáku je fakt dobrý, že auto můžete kdykoliv vrátit. Navíc to funguje jako půjčovna, takže v ceně je zahrnuto úplně vše: pojištění, servis a komplet obutí.

    Není to reklamní akce, ale fakt jsem se dlouho snažil ukecávat a povedlo se, tedy za určitých podmínek. Platí to jen pro členy Ford clubu, jen na vozy Ford Kuga a nebude to napořád. Zatím mám zaručeno do konce ledna, pak se uvidí, kolik jich zbyde. Bude to platit do vyprodání skladu.

    No a v čem spočívá ta akce? Mimo měsíčního poplatku se platí startovací poplatek, který tam funguje jako taková pojistka, aby nám to někdo nevrátil hned po měsíci. Tedy, vrátit to možné je, ale díky tomu to pak vyjde skoro jako půjčovna. Když si ale auto necháte déle, tak se to rozpustí do splátek a vyjde to jako operák, ale s tou výhodou, že se nemusíte vázat třeba na 3 nebo 4 roky.

    Tady je ta nabídka na Kugu, máme tam ještě další - tak se podívejte:
    www.driveto.cz/klub/ford/kuga/kuga-2017/...i/titanium/acc60948/

    Do objednávky stačí napsat heslo “Ford Klub” a auto dostanete bez startovacího poplatku. Na jiné Fordy to zatím neplatí, ale napište mi případně soukromou zprávu, mohu zkusit individuálně něco ukecat jt:)):

    Ford S-Max FL (3/2011) 2.0TDCI
    Ford Fiesta ST180 RED (3/2015)

    BMW Z4 Roadster 2.2i R6 r.2004
    VW Golf Cabrio Karmann GTI 8V (11/1993)
    MINI ONE (10/2008)

    Pokladník Klubu

    Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.