Trvalé svícení Galaxy 2,0 TDCI 2006

5 roků 4 měsíců zpět #6996 od MedvedMs

  • Nováček
  • Nováček

  • Příspěvky: 3
  • Přijato poděkování: 2

  • Pohlaví: Muž
  • Narození: 17 dub 1968
  • Ahoj, mám problém s tím, že moje Galaxa neumí trvale svítit potkávacími světly a údajně (podle autorizáku Frolík & Rataj) bych potřeboval doinstalovat do obvodu nějaký prvek, který oni kdysi prý montovali, ale už nemají. Na všech autech, co jsem s nima za posledních 15 let jezdil, jsem měl světla nastavená tak, že se mi chvíli po nastartování motoru rozsvítila světla tlumenná (denní světla nemám rád - ať už jsou dobastlená nebo origo z výroby, já stejně svítím hlavními potkávacími) a já se dál o nic nemusel starat - u Galaxy často rozsvěcím až po upozornění naproti jedoucího pozorného kolegy, což mě nijak nešlechtí. Auto jsem koupil v červenci z DE a podle mě je tam aktivovaný nějaký německý systém, kdy ve dne nesvítí nic a až když se trochu sešeří, tak se rozsvítí mlhovky (assi ve funkci denních světel). Není tu nějaký pražák, který má zkušenosti a pomohl by mi docílit stavu, kdy mi bude Galaxa svítit podle mých představ?
    Dá se v dia nebo jiným způsobem u mého auta aktivovat "podržení vozu" při rozjezdu do kopce, jako to má např. Transit?
    Dík za radu

    Ford Galaxy 2,0 TDCI 96 kw, r. v. 2006

    Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

    5 roků 4 měsíců zpět #6997 od Faust54

    • Administrator
    • Administrator
    • Fiesta ST180

  • Příspěvky: 324
  • Karma: 5
  • Přijato poděkování: 84

  • Pohlaví: Muž
  • Narození: 30 led 1988
  • Ideálně sehnat někoho s Diag - Fordiag a nebo Forscan. Nejdříve prohlídnout stav nasatvení světle pro denní svícení. Jde o to, že němci nemají povinnost svítit přes den a tedy podle toho se nastavují i tyto systémy. Případně můžeš na FB kontaktovat učivatele Vladimír Skácel, který je mág na SW a FW do mk4 Mondea, S-Max a Galaxy. Osobně můžu doporučit, mě přehrával SW v Convers+ a v MCA navigaci - teď umím česky, umí ukázat i jiné hodnoty a Nav má nové mapy a umí česky :) Tady: www.ford-team.cz/index.php/kunena/o-voze...fouklej-ford?start=6

    Ford S-Max FL (3/2011) 2.0TDCI
    Ford Fiesta ST180 RED (3/2015)

    BMW Z4 Roadster 2.2i R6 r.2004
    VW Golf Cabrio Karmann GTI 8V (11/1993)
    MINI ONE (10/2008)

    Pokladník Klubu
    Poděkovali: MedvedMs

    Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

    5 roků 4 měsíců zpět #6998 od MedvedMs

    • Nováček
    • Nováček

  • Příspěvky: 3
  • Přijato poděkování: 2

  • Pohlaví: Muž
  • Narození: 17 dub 1968
  • Díky moc, zkusím ho.
    Je dobré znát lidi, co vědí, kam u kterého auta šáhnout

    Ford Galaxy 2,0 TDCI 96 kw, r. v. 2006

    Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.